Belleus

Aktuality

BELLEUS Consulting spolupracuje s JUREKON

BELLEUS Consulting spolupracuje s JUREKON

2011

Spločnosť JUREKON je jedna z mála spoločností na slovenskom trhu, ktorá ponúka zabezpečenie komplexných služieb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi, dodávky hasiacich prístrojov a ich revízii na celom území Slovenska a pre ktorýkoľvek sektor priemyslu. Taktiež ponúkame nadštandardné služby v oblasti riešenia pracovných úrazov a komplexného právneho poradenstva v oblasti pracovného práva. Viac sa dozviete na stránke www.jurekon.sk Náš slogan: Vaše bezpečné pracoviská - naša priorita.

Kontaktujte nás a získajte výhodnú ponuku www.consulting.belleus.sk/kontakt.php.

BELLEUS Consulting je na facebooku

BELLEUS Consulting je na facebooku

2011

Staňte sa našim fanúšikom a nájdete ďalšie novinky pre spoločnosti a podnikanie.

Navštívte nás na www.facebook.com/BELLEUS.Consulting..

Vernostný program BELLEUS

Vernostný program BELLEUS

2011

Doživotná zľava na všetky služby spoločností BELLEUS. Založením spoločnosti u nás ALEBO využitím služby registračného / virtuálneho / formálneho sídla ALEBO kúpou / predajom nehnuteľnosti prostredníctvom BELLEUS Properties získate doživotnú 10% zľavu na všetky služby v budúcnosti. "Vaša spokojnosť nás robí lepšími. Ďakujeme"

Čo všetko pre Vás môžeme urobiť ? www.belleus.sk.

BELLEUS Consulting spolupracuje s KOVIDESIGN

BELLEUS Consulting spolupracuje s KOVIDESIGN

2011

Cit pána Kovácsa z KOVIDESIGN pre pochopenie našich požiadaviek a jeho vžitie sa do našich predstáv ako aj jeho ponúknuté riešenia predčili naše očakávania. Úspešne spolupracujeme už 3. rok a stal sa súčasťou budovania nielen nášho imidžu. Využite jeho talent pre webdizajn www.kovidesign.sk

Kontaktujte nás a získajte výhodnú ponuku http://www.consulting.belleus.sk/kontakt.php.

Ešte stále nemáte euro? Premena základného imania na menu euro aj v roku 2011

Ešte stále nemáte euro? Premena základného imania na menu euro aj v roku 2011

2011

Podľa zákona č. 659/2007 Z.z. o zavedení meny euro v Slovenskej republike sú podnikateľské subjekty povinné zabezpečiť a vykonať premenu menovitých hodnôt vkladov do imania a základného imania zo slovenskej meny na eurá podľa konverzného kurzu a ďalších pravidiel pre prechod na euro. Pokiaľ nedôjde k prijatiu rozhodnutia o premene na eurá a následnému podaniu návrhu na zápis tejto premeny, nebude možné zapísať žiadnu zmenu v spoločnosti do obchodného registra. Zverte tento úkon do rúk profesionálov.

Máte otázky? Kontaktujte nás prostredníctvom formulára alebo telefonicky www.consulting.belleus.sk/kontakt.php.